Reštaurácia

Už viac ako 10 rokov varíme v našej kuchyni chutné jedlá slovenskej kuchyne, výbornú taliansku pizzu a regionálne špeciality.

Regionálna kuchyňa je najväčším lákadlom aj pre každodenných hostí, ktorí si v dennom menu pochutia na jedlách z jelenieho a baranieho mäsa.

Stravovanie TelgártNielen láska ide cez žalúdok

Aj priateľstvá, rodinné či obchodné vzťahy. Pre každú udalosť navaríme jedlá, ktoré prispejú k ideálnej atmosfére. Firemné a rodinné posedenia, oslavy, smútočné kary, malé svadby, krstiny. Pre každú udalosť máme v jedálnom lístku to pravé menu. Pokiaľ chcete niečo väčšie, upečieme aj prasiatko.

Po dobrom jedle si vychutnáte šálku dobrej kávy v kaviarenskej miestnosti s kapacitou 24 miest. Aj v tejto miestnosti sa podávajú jedlá a môžete v nej usporiadať oslavu.

Máte chuť na romantickú atmosféru v klasickom štýle? Žiadny problém. Máme slovenskú miestnosť zariadenú v dreve a krbom sálajúcim príjemné teplo. Kapacita 16 miest je dostatočná pre menšiu udalosť.

Nemôže byť nič romantickejšie ako pozorovať západ slnka. Stačí sa premiestniť na letnú terasu.

S parkovaním si nerobte starosti. Vášho miláčika zaparkujete priamo pri reštaurácii.

Reštaurácia je pre verejnosť otvorená v letnej a zimnej sezóne denne od 11.00 do 22.00 h. Mimo sezóny od utorka do nedele v rovnakom čase.

Pozrite si náš jedálnylístok a denné menu

Pre vaše pohodlie, oddych, zábavu

  • Internet cez Wifi
  • Parkovisko
  • Smart TV
  • Loundry service
  • Swimming pool
  • Restaurant

Kontaktujte nás

+421 908 548 342

Cestovali sme na východ a nemali sme v pláne zastaviť sa v Horehronskej kúrii. Zlákala nás však krásna príroda a domáca kuchyňa. Spravili sme si prestávku a neľutujeme. Výborne sme sa najedli. Túto kuchyňu môžem odporúčať.

Michal Greiner

Hľadali sme ubytovanie po dlhej jazde na morkách pre našu partiu. Super sme si oddýchli. Oceňujem slušný komfort a pokoj.

Milan Hadviga