Ubytovanie

Ubytovanie v Telgárte je pre každého zážitkom. Romantická príroda a množstvo aktivít v každom ročnom období je zárukou nezabudnuteľnej rodinnej dovolenky, alebo len niekoľkodňového krátkeho pobytu.

Komfortné ubytovanie v Telgárte

V našom rekreačnom dome s reštauráciou ponúkame komfortné ubytovanie so všetkými službami, ktoré budete potrebovať. Zariadili sme štyri izby, jeden dvojizbový apartmán a veľkú obývaciu miestnosť s krbom tak, ako by sme ich zariaďovali pre seba.

Nebude vám nič chýbať

V obývacej miestnosti nájdete veľký jedálenský stôl so sedením, pohodlný gauč, TV s pripojením na Internet a kompletne vybavenú kuchynku, ktorú určite ocenia maminky pre prípravu jedla pre svojich drobcov.

Chcete sa pokochať pohľadom na okolie Nízkych Tatier alebo pozorovať východ slnka? Vyjdite na priestrannú terasu na poschodí, kde si pritom môžete vychutnať rannú kávičku.

Naordinujeme vám povinný oddych

Po náročnom dni oceníte účinky infra sauny, kde vaše telo načerpá novú energiu. Pokojné chvíle nerušeného oddychu si môžete dopriať v záhrade s dreveným altánkom a príjemný posedením. Veľký krb umožní grilovanie vlastných špecialít, opekanie alebo len umocní romantickú večernú atmosféru. Pre náročnejších radi pripravíme horúci kúpeľ v kúpacej kadi, kde zažijete skvelú zábavu.

Celý areál tohto ubytovacieho zariadenia je oplotený.  Motorkári a motoristi majú k dispozícii bezplatné parkovisko priamo v areáli. Športovci radi využijú odkladaciu miestnosť pre bicykle, lyže a iné športové náradie.

Vyberte si ubytovanie v Telgárte a navštívte jeden z najkrajších kútov Slovenska

banner Prenajmite si celý penzión

Ubytovanie - apartmán Telgárt

Dvojizbový apartmán

Priestranný vkusne zariadený apartmán tvoria dve miestnosti oddelené dverami.

od 50 € osoba / noc

Viac

Ubytovanie Telgárt: izba č. 2

Izba č. 2 2+1

Dvojlôžková izba s možnosťou využitia jednej prístelky.

od 25 € osoba / noc

Viac

Ubytovanie Telgárt: izba č. 3

Izba č. 3 2+1

Dvojlôžková izba s možnosťou využitia jednej prístelky.

od 25 € osoba / noc

Viac

Ubytovanie: izba Telgárt

Izba č. 1 2+2

Je priestranná dvojlôžková izba s možnosťou využitia dvoch prísleliek formou rozkladacej pohovky a je situovaná ako jediná na prízemí.

od 32 € osoba / noc

Viac

Izba č. 4

Izba č. 4 2+2

Je priestranná dvojlôžková izba s možnosťou využitia dvoch prísteliek.

od 45 € osoba / noc

Viac

Nezáväzná rezervácia

Rezervujte si ubytovanie už dnes. Po odoslaní správy vás budeme obratom kontaktovať a potvrdíme rezerváciu.

Potvrďte, prosím, kontrolu proti spamu.